Witaj na mojej stronie!

Jestem Ola. Pokażę Ci kawałek mojego zwariowanego świata. Na moim blogu znajdziesz tylko łatwe i proste przepisy – które z łatwością można przygotowywać z dziećmi. Nauczę Cię, jak można podreperować swoje finanse domowe przy niewielkim wysiłku.

Udowodnię Ci że twoje dotychczasowe rzeczy w domu mogą pięknie wyglądać w innej odmianie.

Znajdziesz tu wiele inspiracji, miejsc w które warto się wybrać z rodziną oraz psem. Co porabiamy na co dzień oraz przede wszystkim jak spokojnie można pogodzić spełnianie swoim marzeń, realizowanie swoich pasji, wracając do pracy oraz być przy tym szczęśliwą i spokojną będąc mamą.

tak w skrócie :

Po pierwsze jestem szczęśliwą mamą oraz partnerką, i to jest w moim życiu najważniejsze. Najlepiej czuję się w kuchni również będąc osobą która tworzy własny wizerunek z własną wizją marki osobistej, oraz doświadczonej mamy gdzie lubię czytać książki i rozwijać swoje kompetencje.

a jeśli chcesz wiedzieć o mnie trochę więcej:

Od kąt pamiętam zawsze lubiłam spędzać czas w kuchni, chociaż początki były trudne ( i z perspektywy czasu teraz śmieszne.).Grałam na gitarze w kościele w mojej parafii i naprawdę uwielbiałam to robić. Kiedy po szkole moja dalsza nauka i zamiłowanie do gotowania sprawiła że powędrowałam na południe Francji, uwielbiałam swoją pracę mimo że to nie jest prosta sprawa. Po powrocie do Polski, z mojego rodzinnego miasta którym jest Kraków, wyjechałam do Rzeszowa gdzie oczywiście jestem do tego czasu. Od czasu kiedy moja rodzina się powiększyła ( a to już 3 lata ) ciągle szukam swojego miejsca jeśli chodzi o pracę, ale wiem że najlepsze ciągle przede mną.

Oczywiście w pewnym momencie postanowiłam zacząć pisać bloga, gdzie dopiero po pewnym czasie zrozumiałam że systematyczność i wiara w moje marzenia sprawią że wszystko da się zrobić jeśli tylko się chce.

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *